NOSTRAD

Obrázky programu "Nostrad" pre reštauráciu :

Plocha "Stoly"

Na obrázku uvidíte rozmiestnenie stolov v reštaurácii a ovládacie prvky dôležité pre prácu (otvorenie stola, premiestnenie účtu, platba, zľavy, rezervácie...). Obrázok zväčšíte kliknutím na ikonu.

Plocha "Účty"

Na obrázku uvidíte plochu tovarových skupín, plochu tovarov a ovládacie prvky dôležité pre prácu (množstvo, prehľad účtu...). Obrázok zväčšíte kliknutím na ikonu.


Funkcie programu "Nostrad" pre reštauráciu :

Program reštaurácia

Program "Nostrad" je dobrá voľba pre Vaśu reštauráciu, bar, kaviareň alebo čajovňu. Jednoduché ovládanie programu maximálnou mierou prispeje k urýchleniu práce vo Vašej reštaurácii.

Dotykový monitor

Dotykový monitor je moderný prostriedok pre jednoduchšie ovládanie programu. Zvyšuje rýchlosť osluhy a prispieva k maximálnej prehľadnosti programu. Program "Nostrad" je plne optimalizovaný pre prácu s dotykovým monitorom.

Zľavy

Umožňuje udeľovanie zliav na celé účty alebo iba vybrané položky. Program reštaurácia je vhodný nástroj pre prilákanie väčšieho počtu zákazníkov do Vašej reštaurácie.

Cenníky

Môžete vytvoriť neobmedzené množstvo cenníkov a priradiť ich konrétnym zákazníkom alebo zákazníckym skupinám. Program reštaurácia je vhodný nástroj pre zlepšenie marketingu vo Vašej reštaurácii.

Zákazníci

Program reštaurácia umožňuje evidovať neobmedzená množstvo zákazníkov. Každému zákazníkovi môžete vydať kartičku a priradiť špecialny cenník so zvýhodnenými cenami.

Zákaznícke skupiny

Zákaznícka skupina zoskupuje vybraných zákazníkov do skupín. Následne môžete priradiť každej zákazníckej skupine špecialny cenník so zvýhodnenými cenami.

Zákaznícke karty

Po zosnímaní zákazníckej karty program automaticky otvorí účet konkrétnemu zákazníkovi. Ak má zákazník priradený špecialny cenník, tovar mu bude účtovaný so zvýhodnenými cenami.

Kredit

Zákazník si môže vo Vašej reštaurácii otvoriť kredit. Platba účtov potom môže prebiehať odrátaním príslušnej čiastky z kreditu.

Rezervácie

Pohodlná rezervácia stolov je veľkou výhodou programu reštaurácia. Program umožňuje rezervovať aj iné ojekty (sály, salóniky, konferenčné miestnosti).

Fakturácia

Účty vybraných zákazníkov môžete realizovať fatúrami za ľubovoľné obdobia. Program umožňuje vystavovať faktúry jednoduché aj sumárne.

Objednávky

Vo svojej reštaurácii môžete tlačiť prehľadné objednávky. Program dokáže tlačiť objednávky na viac tlačiarní podľa typu tovaru (jedlá do kuchyne, miešané nápoje na obslužné miesto ...).

Kalkulácie jedál a nápojov

Na každé jedlo alebo miešaný nápoj môžete vytvoriť vlastú kalkuláciu surovín. Zo skladových kariet sa pri každom predaji odráta množstvo surovín podľa kalkulácie.


Viac o programe :

Viac informácii o programe "Nostrad" nájdete na stránke www.nostrad.sk.Kontaktujte nás

Pondelok - Piatok

Od 8:00 - Do 15:00

0908 968 067

Nostrad@Nostrad.sk

Ing Stredánsky Ivan - Nostrad

Špačinská 62

917 01 Trnava