NOSTRAD

Obrázky software "Nostrad" pre bar :

Plocha "Stoly"

Obrázok ukazuje pozície stolov v bare a ovládacie prvky dôležité pre prácu (premiestnenie účtu, otvorenie stola, platba, rezervácie, zľavy...). Dvojklikom na ikonu obrázok zväčšíte.

Plocha "Účty"

Obrázok ukazuje plochu pre tovarové skupiny, plochu pre predaj tovarov a ovládacie prvky dôležité pre prácu (prehľad účtu, množstvo...). Dvojklikom na ikonu obrázok zväčšíte.


Funkcie software "Nostrad" pre bar :

Software bar

Software "Nostrad" je ideálna možnosť pre Váš bar, čajovňu, kaviareň alebo reštauráciu. Jednoduchosť ovládania software je výhodou a maximálne prispeje k rýchlejšej práci vo Vašom bare.

Dotykový monitor

Dotykový monitor je dobrý prostriedok pre jednoduché ovládanie software. Zvyšuje rýchlosť osluhy a maximalizuje prehľadnosť predaja. Software bar je optimálny pre prácu s dotykovým monitorom.

Zľavy

Zľavy je možné udeliť na celé účty ale aj vybrané položky. Software bar je vhodný prostriedok pre prilákanie viac zákazníkov do Vašeho baru.

Cenníky

Vytvoríte neobmedzené množstvo cenníkov, ktoré môžete priradiť zákazníkom alebo zákazníckym skupinám. Software bar je výborný nástroj pre lepší marketing vo Vašom bare.

Zákazníci

Software bar zvládne evidenciu neobmedzeného počtu zákazníkov. Zákazníkom môžete vystaviť zákaznícku kartu a priradiť osobitný cenník so špecifickými cenami.

Zákaznícke skupiny

Zoskupenie zákazníkov do zvolených skupín umožní skupine priradiť špecialny cenník s osobitnými cenami.

Zákaznícke karty

Zosnímaním zákazníckej karty software automaticky otvorí účet príslušnému zákazníkovi. V prípade ak má zákazník priradený osobitný cenník, tovar bude účtovaný s cenníkovými cenami.

Kredit

Každý štamgast si môže vo Vašom bare otvoriť kredit. Platenie účtov potom prebieha odpočítaním čiastky z kreditu.

Rezervácie

Rezervácia stolov je veľkou výhodou software bar. Software umožní rezervovať aj iné ojekty (konferenčné miestnosti, salóniky, sály).

Fakturácia

Na účty konkrétnych zákazníkov môžete vystaviť fatúry za akékoľvek obdobie. Software bar umožňuje vystavyť faktúru sumárnu aj jednoduchú.

Objednávky

Prehľadné objednávky môžete tlačiť na niekoľko tlačiarní podľa príslušného druhu tovaru (jedlá na pracovisko kuchyňa, miešané nápoje na pracovisko bar ...).

Kalkulácie jedál a nápojov

K miešaným nápojom alebo jedlám môžete vytvoriť svoje vlastné kalkulácie spotreby surovín. Pri predaji sa zo skladových kariet odráta množstvo surovín podľa kalkulácie.


Viac o software :

Viac informácii o software "Nostrad" nájdete na stránke www.nostrad.sk.Kontaktujte nás

Pondelok - Piatok

Od 8:00 - Do 15:00

0908 968 067

Nostrad@Nostrad.sk

Ing Stredánsky Ivan - Nostrad

Špačinská 62

917 01 Trnava