NOSTRAD

Obrázky software "Nostrad" pre reštauráciu :

Plocha "Stoly"

Obrázok znázorňuje rozmiestnenie stolov v reštaurácii a ovládacie prvky dôležité pre prácu (platba, otvorenie stola, premiestnenie účtu, rezervácie, zľavy ...). Kliknutím na ikonu obrázok zväčšíte.

Plocha "Účty"

Obrázok znázorňuje pracovnú plochu tovarových skupín, pracovnú plochu tovarov a ovládacie prvky dôležité pre prácu (množstvo, prehľad účtu...). kliknutím na ikonu obrázok zväčšíte.


Funkcie software "Nostrad" pre reštauráciu :

Software reštaurácia

Software "Nostrad" je výborná voľba pre Vaśu reštauráciu, kaviareň, bar alebo čajovňu. Jednoduché ovládanie software maximálne prispeje k rýchlejšej práci vo Vašej reštaurácii.

Dotykový monitor

Dotykový monitor je najmodernejší prostriedok pre jednoduché ovládanie software. Umožňuje vyššiu rýchlosť osluhy a prispieva k lepšej prehľadnosti software. Software "Nostrad" je optimalizovaný pre prácu s týmto typom monitoru.

Zľavy

Zľavy môžete udeľovať na celé účty alebo iba vybrané položky. Software reštaurácia je nástroj vhodný pre prilákanie väčšieho počtu zákazníkov do Vašej reštaurácie.

Cenníky

ľahko môžete vytvoriť neobmedzený počet cenníkov a priradiť ich konrétnym štamgastom alebo celým zákazníckym skupinám. Software reštaurácia je dobrý nástroj pre lepší marketing vo Vašej reštaurácii.

Zákazníci

Software reštaurácia môže registrovať neobmedzená množstvo zákazníkov. Každému zákazníkovi môžete priradiť kartičku a špecialny cenník s výhodnejšími cenami.

Zákaznícke skupiny

Skupiny zákazníkov zoskupujú vybraných zákazníkov. Každej skupine môžete priradiť cenník s výhodnenými cenami.

Zákaznícke karty

Po zosnímaní karty zákazníka software automaticky otvorí účet zákazníka. Ak má zákazník pridelený osobitný cenník, tovar bude účtovaný s príslušnými cenami.

Kredit

Štamgasti si môžu vo Vašej reštaurácii otvoriť kredit. Platby potom môžu prebiehať odčítaním čiastky z kreditu.

Rezervácie

Možnosť rezervácie stolov je veľkou výhodou software reštaurácia. Software umožňuje rezervovať iné ojekty ako sály, salóniky alebo konferenčné miestnosti.

Fakturácia

Účty zákazníkov môžete likvidovať fatúrami za zvolené obdobia. Software umožňuje vystaviť faktúry jednoduché aj sumárne.

Objednávky

Objednávky je možné tlačiť na viaceré tlačiarne podľa daného tovaru (jedlá na tlačiareň do kuchyne, miešané nápoje na barovú tlačiareň ...).

Kalkulácie jedál a nápojov

Jedlám alebo miešaným nápojom môžete priradiť svoje vlastné kalkulácie. Zo skladových kariet sa budú odrátavať množstvá surovín podľa priradenej kalkulácie.


Viac o software :

Viac informácii o software "Nostrad" nájdete na stránke www.nostrad.sk.Kontaktujte nás

Pondelok - Piatok

Od 8:00 - Do 15:00

0908 968 067

Nostrad@Nostrad.sk

Ing Stredánsky Ivan - Nostrad

Špačinská 62

917 01 Trnava